На автомагистрала "Тракия" в посока София в района на 75-и километър се е самозапалил камион, съобщи БНТ.
Сигналът е подаден към 2.30 през нощта и на място веднага са изпратени два противопожарни автомобила, които са потушили пламъците. Шофьорът, който е сръбски гражданин, е невредим.
Тежкотоварният камион е превозвал платове, които и в момента продължават да тлеят. Това налага необходимостта на място да останат екипи на пожарната и полицията. Движението в този участък се осъществява само в изпреварващата лента.
По-късно през деня изгорелият камион ще бъде изместен от пътното платно с тежка техника.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
7450
1
30.07 2024 в 10:04
Предмети не се самозапалват, защото не могат да извършат съзнателно действие, с което да се запалят.
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други