Спука се стъклото на правителствения самолет „Еърбъс 319”.
Инцидентът е станал при облитане тази вечер, като подготовка за утрешното пътуване на премиера Бойко Борисов в Унгария.
При инцидента няма пострадали.
Борисов е на посещение в Будапеща за среща с унгарския премиер Виктор Орбан.
Пътуването не е отменено, но Борисов ще ще пътува с по-малкия самолет - "Фалкон".
"Фалкон"-ът аварира два пъти миналата година.
През февруари 2015 г., когато премиерът излиташе за Брюксел, се наложи самолетът да кацне аварийно в София само час след излитането заради неприбрал се колесник.
Няколко месеца по-късно самолетът кацна аварийно на Летище Варна отново заради проблем с колесниците.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
27061
2
24.11 2016 в 20:43
83938
1
24.11 2016 в 20:21
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други