В 12.20 часа днес е бил подаден анонимен сигнал за поставено взривно устройство в сградата на Столична община.
От СДВР съобщиха за OFFNews, че заплахата е отправена от анонимен мъжки глас от уличен телефон "Булфон". Екипи на полицията вече са на място и правят проверка.
Днес в сградата на общината на ул. "Московска" се провежда заседание на Столичния общински съвет, който има много тежък дневен ред. Сред точките, които общинарите трябва да гласуват, са заем от 80 млн. лв. за градския транспорт, продажба на имоти, смяна на шефа на "Топлофикация" заради блокираните в КТБ 80 млн. лв. на дружеството и удостояване с отличието почетен гражданин на София на Вежди Рашидов.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен