Села в Ловешко останаха без ток

Проблеми имаше в над 40 населени места в областта

OFFNews 18 February 2026 в 18:45 1804 0
Сняг

Снимка ЕРМ Запад

Снимката е илюстративна.

Села в област Ловеч са с прекъснато електрозахранване заради аварии. По-рано през деня без ток бяха над 40 населени места в областта, включително града.

Последни останаха селата Голям извор, Румянцево, Златна Панега, Славщица, а жителите на село Сопот са с прекъснато електрозахранване още от полунощ, съобщава БНР.

Работата на аварийните екипи на електроразпределителното дружество е затруднена от силния вятър и падналите дървета, а ситуацията в региона продължава да е динамична.

Виж още за:
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Д-р Семерджиев: Здравеопазването е концесия на ГЕРБ, ще получим още от същото