Полицията в Бургас задържа автокрадци, които отмъкнали три стари съветски "Лади". Задържаните са двама криминално проявени бургазлии на 27 и 31 години. Двамата направили пълни самопризнания.
Първата кражба е станала в периода 11-14 ноември. Тогава двамата успели да отмъкнат "Лада 2105", собственост на 55-годишен бургазлия. Кражбата станала на ул. "Ивайло" пред дома на собственика на "Лада"-та.
Няколко дни по-късно - на 16 ноември, от паркинга пред блок в кв. "Славейков" отмъкнали "ВАЗ 2107" с бургаска регистрация. По колата, която е собственост 64-годишен бургазлия, са нанесени щети. При кражбата са пострадали и други два съседни леки автомобила.
На 20 ноември пък двамата отмъкнали "ВАЗ 2105", паркиран на "Демокрация" № 98. Колата е била собственост на 66-годишен бургазлия. По-късно колата е открита изоставена на ул. "Дебелт".
Апашите са задържани за срок от 24 часа, като направили пълни самопризнания и описали подробно начина на извършване на престъпленията. Работата по цялостно документиране на престъпната дейност на лицата продължава от служители на Първо и Второ Районни управления – Бургас.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
20355
1
24.11 2016 в 09:54
Трима синове на Али Хаменей се помолиха край ковчега му
Тир се вряза в мантинела на магистрала Струма
Тир се вряза в мантинела на магистрала Струма
Трима синове на Али Хаменей се помолиха край ковчега му
Борисов: От избора на Атанасова в КС нито съм я виждал, нито съм я чувал
Стрелба с 8 ранени помрачи празниците в САЩ