Жена на 37 години от велинградското село Драгиново е удавила 4-месечното си дете, като го хвърлила в река Чепинска, предаде БНР.
Телцето е било намерено от полицията, като в момента прокуратурата в Пазарджик проверява случая.
Майката напуснала дома си вчера след семеен скандал, като взела бебето със себе си. Като паднала нощта, съпругът ѝ се обадил в полицията, тъй като нея и детето все още ги нямало. МВР намерило майката в гората край село Драгиново, която признала за стореното.
Съдебна експертиза ще докаже дали обвиняемата е психично болна, въпреки че нейни близки твърдят, че тя е страдала от параноидна шизофрения.
Бащата на бебето, с когото майката живеела на семейни начала, е вменяем и според разследващите е необяснимо защо при нейното състояние е създал поколение.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
09.07 2015 в 21:53
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци