46-годишна жена е задържана за палеж на мебелен магазин в Лом, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Монтана.
Сигнал е подаден на 30 юли около 2:10 ч. Изпратените на място огнеборци потушили пожара, като мебелите са унищожени. Открити са данни за умишлен палеж.
След издирване е задържана 46-годишната жена, която е продавач-консултант в магазина. Тя е криминално проявена и осъждана.
По първоначални данни тя е запалила магазина, за да прикрие финансови злоупотреби. Жената е направила пълни самопризнания.
По случая са разпитани свидетели.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец