Нападнаха охранител на Центъра за спешна помощ

OFFNews 02 January 2025 в 13:13 2441 0
Център за спешна помощ

Снимка Интернет

Охранител на Центъра за спешна медицинска помощ е бил нападнат и пребит късно снощи в София. Инцидентът е станал около 22:30 часа.

Полицията е задържала нападателя, съобщи БНР.

От Спешна помощ уточниха, че пострадалият мъж е откаран в болница "Пирогов" с травми. Той е с избити зъби и разкъсно-контузна рана на лицето. След като нараняванията му са обработени, мъжът е освободен за домашно лечение.

Случаят се разследва от полицията.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026