Тялото на полската туристка, изчезнала в Поморие в началото на юли, е било намерено, съобщи Областната дирекция на МВР в Бургас.
41-годишната жена се е обесила. Трупът ѝ бил открито в гористи местности в района на Поморие в събота сутринта.
Трупът ѝ, в напреднал стадий на разлагане, е открит в местността „Крутирия”, между хотелите „Блу Бей Палас” и „Галерия”.
От полицията в морския град казват, че описанието на тялото и връхните дрехи отговарят на данните за издирваната полска туристка.
Извършен е оглед на местопроизшествието в присъствието на съдебен лекар. Няма следи от насилствена смърт.
Тялото е откарано за аутопсия в „Съдебна медицина” към болница в Бургас.
За случая е уведомена Бургаска окръжна прокуратура.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел