Двама младежи нападнаха таксиметров шофьор в Бургас, за да оберат 70-те му лева и мобилния му телефон.
Вчера в Първо Районно управление на гр. Бургас е получено съобщение от 45-годишния таксиметров за това, че около 01.30 часа е нает от спирката на „Транспортна болница” до кв. „Победа” от двама младежи.
При спирането на таксиметровия автомобил на ул. „Илинденска”, единият от тях, седящ на задната седалка, хванал шофьора за якето и го дръпнал назад, а седящият на предната седалка непознат извадил шило и след като заплашил таксиметровия, извършил грабеж на сумата от около 70 лв. и мобилен телефон.
Двамата нападатели се издирват по описание от служители на полицията.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
22193
6
10.10 2016 в 23:34
Интересно каква ще е реакцията на другите таксиджии след случая.
18362
5
10.10 2016 в 11:56
35598
4
10.10 2016 в 10:38
Иначе да, ако са циганета, не виждам защо да не наричаме нещата с истинските им имена
19540
2
10.10 2016 в 08:33
16538
1
10.10 2016 в 08:29
Народа оскотява, но герб имат воля.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци