Микробус на свободен ход блъсна и уби жена в Бургас, шофьорът слязъл от буса за закуска

OFFNews 18 July 2024 в 09:21 2693 3
Полицейска лента

Снимка БГНЕС/Надежда Пеева

Полиция

Микробус на свободен ход блъсна и уби възрастна жена в Бургас. Инцидентът е станал тази сутрин около 7:30 ч. в квартал "Меден рудник", предаде БНТ. 

Шофьорът на буса слязъл да си купи закуска, но не обезопасил микробуса, вследствие на което превозното средство тръгнало и блъснало 63-годишна пешеходка, която загинала на място. 

След удара микробусът влязъл в дере наблизо.

Към момента се извършва оглед на местопроизшествието.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    24373

    3

    dolivo

    19.07 2024 в 09:24

    Трагедия

    Трудиви навици

    Морала айде, имтой в дерето

    21929

    2

    поп Дръвчо

    18.07 2024 в 22:34

    31 часа на нормален човек са му предостатъчни.

    Контрол, контрол няма.

    3168

    1

    user4eto

    18.07 2024 в 09:54

    31 часа кормуване и получавате книжка.
    До това води.
    Сигурно 8 от 10 шофьора никога не дърпат ръчната когато паркират.
    Кой ти е чувал за компресия и че не винаги първа или задна са достатъчни.
     
    X

    Карл Бушби - човекът, който 27 години върви към дома си и обиколи света пеша