Мъж се самозапали на Витошка, спасиха го навреме

OFFNews 20 February 2017 в 15:02 14754 5
Мъж се самозапали на Витошка

Снимка OFFNews

Мъж се замозапали в столицата. Инцидентът е станал малко след 14.30 часа. От МВР съобщиха за OFFNews, че сигнал за инцидента е постъпил в 14.35 часа.

Мъжът е бил на бул. "Витоша" в участъка между улиците "Алабин" и "Денкоглу". Той има изгаряния по ръцете и лицето, откаран е в "Пирогов". На място са се отзовали екипи на полицията и пожарната. 

По неофициална информация състоянието на пострадалия не е тежко. Той е на видима възраст под 40 години. Според очевидци той е запалил якето си, което до голяма степен го е предпазило от сериозни изгаряния. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    15925

    3

    bls

    20.02 2017 в 17:32

    Минах покрай човека когато пожарната и линейката бяха при него - нищо му нямаше.

    18424

    1

    petrr96

    20.02 2017 в 15:29

    То аман от откачени по тези улици!
     
    X

    С раздаване на пари раждаемост не се подобрява