Мъж се барикадира в жилището си в София

OFFNews 17 April 2024 в 21:01 4244 0

Снимка БГНЕС

43-годишен мъж се барикадира в жилището си в столичният квартал "Гео Милев". Мъжът е заплашил, че е въоръжен с нож, предаде БНР. 

На място са изпратени екипи на полицията, психолози и линейка. Към момента няма данни при мъжа да има други хора.

По непотвърдена информация, барикадиралият страда от психическо заболяване.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира