Маскирани запалиха дома на бизнесмените Евгения и Николай Баневи в столичния квартал "Бояна".
Нападението е записано от охранителните камери. На записа се вижда как двама маскирани влизат през вратата и хвърля бутилка със запалителна течност, съобщи bTV.
По това време Баневи не са си били вкъщи. Възможно е извършителите на палежа да са знаели това.
Пожарът е потушен, но щетите са за стотици хиляди левове.
Това е поредното нападение над имот на Баневи. През ноември 2015 г. офисът на туристическата им агенция беше нападнат от мъж, подхвърлил колет с пиратки.
Името на Баневи се появи последно около изтеклите "Досиета от Панама". Според данните бизнесмените имат няколко офшорни компании, регистрирани на Сейшелите, Бахамите и Панама.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
27668
5
25.07 2016 в 22:55
Плачеше за кибрита.
Гледах президентските позиви на Банев, този е вреден за всяка идея.
19234
3
25.07 2016 в 19:41
Офф-а,едно мога да ви призная-имате доста извратено чувство за хумор!
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата