Част от контактна мрежа е паднала върху влак на столичната жп гара Подуяне, няма пострадали, съобщиха от Национална компания "Железопътна инфрастуктура" /НКЖИ/.
Инцидентът е станал днес преди обяд при влизане на бърз влак от Бургас за София в гара Подуяне пътническа. Изолатор е паднал върху трети вагон, а който е започнал да излиза пушек. Веднага е извикан екип на пожарната.
Пътниците са изведени своевременно, няма пострадали, уверяват от компанията.
Движението през гара Подуяне пътническа е преустановено, ще бъдат използвани алтернативни маршрути за превоз на пътници. Аварийни екипи на НКЖИ възстановяват контактната мрежа в гарата.
Причините за инцидента се изясняват.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни