Кметът на Ахелой вече е на свобода

OFFNews 19 December 2021 в 10:32 1925 0
Кметът на Ахелой вече е на свобода

Кметът на Ахелой Иван Георгиев, който бе арестуван тази нощ след гонка с полицията, е пуснат на свобода.

Органите на реда забелязали автомобил да криволичи по пътя и решили да го спрат за проверка. След подаден сигнал обаче колата ускорила.

От МВР уточниха, че за това нарушение ще бъде отнета шофьорската книжка на Георгиев и го грози глоба от 2000 лв., съобщи БНТ.

Засега кметът отказва да отговори на мобилния си телефон.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    Няма коментари към тази новина !

     
    X

    Политическата криза ни направи по-богати, причините са две