Километрична опашка от автомобили се е образувала на автомагистрала "Тракия" при 51-52 км в посока Бургас заради самозапалила се кола, съобщава бТВ.
Произшествието е станало в близост до тунела "Траянови врата". Изпратени са екипи на полицията и пожарната, а движението е спряно. Към 18:30 ч. от МВР съобщиха, че няма пострадали и пожарът е потушен. Движението вече е възстановено.
Междувременно тапа се е образувала в края на автомагистрала "Струма" край Благоевград.
Интензивен е и трафикът на изходите на София, след като хиляди хора напускат столицата преди първия от поредицата почивни дни заради Великден. Очаква се около 200 хиляди автомобили да напуснат София.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци