Граждани задържаха жена, шофираща във видимо нетрезво състояние, на Околовръстния път в София, съобщи бТВ.
Шофьори видели криволичещата кола в близост до един от големите търговски центрове.
Един от мъжете, спрели жената, разказал, че е зад нея, а автомобилът й се е движил бавно. При опит да го заобиколи, кривнал
рязко. „Тя се движеше от най-крайна лява лента в най-крайна дясна и доста време автомобилите много трудно я заобикаляха“, разказа свидетелят.
След това заедно с негов колега решават да спрат колата, като единият шофира пред нея, а другият отзад. Жената е отбила.
Наблизо имало патрулиращи полицаи, които проверили шофьорката. Полевият тест за алкохол е показал 3,10 промила. Тестът за наркотици е отрицателен.
Пред полицаите тя не отрекла, че е пила алкохол.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
24373
1
16.08 2022 в 14:28
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата