Две жени пострадаха при катастрофа между тролей и такси в столицата

OFFNews 19 February 2024 в 12:58 1545 0
линейка

Снимка БГНЕС

Спешна помощ

Две жени са пострадали при катастрофа между тролейбус и такси в София, съобщиха от МВР. Инцидентът е станал на бул. "Васил Левски" и ул. "Шипка", съобщи БТА.

Пострадалите жени са на 60 и 52 години. Те са пътували в тролея. Транспортирани са от екип на "Спешна помощ" до ИСУЛ.

Тролеят е изпълнявал курс по маршрута на линия 2.

Движението в района е затруднено.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026