Цялото тяло ме боли, но съм по-добре от миналата вечер, защото тогава стресът беше много голям.
Това разказа битата санитарка Гергина Николова по Нова тв. В събота срещу неделя в спешното отделение в Благоевград психично болен мъж преби санитарка, след като нанесе побой и на баща си.
"Той крещеше "Всички ще умрете". След това ме хвана за косата и ме събори на земята и започна да ме рита и аз се свих на кълбо", спомня си жената.
Преди по-малко от година в същата болница беше счупена ръката на санитарката Емилия Яновска. "Момчето беше пияно и беше употребило анаболи. Аз трябваше да го откарам в ортопедичното отделение, защото имаше много голяма рана на ръката. Той първо нападна ортопеда, а мен ме блъсна точно пред асансьора", спомня си днес Емилия.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
30.11 2015 в 10:06
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Еньовден е, днес не се работи, хиляди черпят за имен ден
Американският Сенат символично задължи Тръмп да пита Конгреса, ако иска да воюва с Иран
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му
Никола Цолов се запътва към Формула 1, пишат испански медии
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му