Труп на 48-годишна жена със съмнения за насилствена смърт е установен в Разград след подаден сигнал на тел.112 – съобщават от ОДМВР-Разград, цитирани от Дарик радио.
Около 10.05 часа на 12 март 20-годишният син на И.Л. съобщил, че намерил майка си мъртва в апартамент в блок „Млади семейства“ в Разград. При извършената аутопсия от съдебен лекар от МБАЛ-Търговище станало ясно, че причина за смъртта не е насилствена, а е отток на мозъка и белите дробове вследствие на алкохолна интоксикация. Кръвната проба отчела 3,80 промила.
По случая е образувано досъдебно производство.
Според познати на починалата жена тя е имала тежки заболявания, освен това е злоупотребявала с алкохол.
Следете новините ни в :


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни