2-годишно дете падна от третия етаж на кооперация в центъра на Казанлък, съобщи Нова телевизия.
Момиченцето се е промушило между пръчките на парапета и е паднало във вътрешния двор на блока.
Детето е настанено за лечение в Университетската болница в Стара Загора и е в стабилно състояние.
В момента на инцидента за него са се грижили баба му и дядо му.
"Основният удар е в областта на таза. По данни на колеги от ортопедията счупването не налага оперативно лечение", каза д-р Иван Миндов от УМБАЛ "Проф. д-р Стоян Киркович" в Стара Загора.
"Направили сме и контролна ехография на корема. Не се наблюдава свободна течност, която да налага спешно оперативно лечение. Детето най-напред ще бъде прието в реанимация под 24-часово активно наблюдение. Хубавото е, че няма травма на главата", каза още той.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец