17-годишна шофьорка влезе в подлез

OFFNews 17 October 2024 в 09:35 2883 0
Кола влезе в подлез

Снимка Фейсбук група Виждам те КАТ Варна

Мястото на инцидента на спирка ''Делфинариума''

Кола влезе във варненски подлез тази сутрин около 7:30 ч. Инцидентът е станал на бул. "Княз Борис I", на спирка "Делфинариума" в посока "Златни пясъци".

Шофьорката е 17-годишна, няма шофьорска книжка.

Откарана е в болница, съобщиха от полицията във Варна за БНР. Състоянието ѝ е добро.

Виж още за:
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    Няма коментари към тази новина !

     
    X

    Политическата криза ни направи по-богати, причините са две