16-годишно момче припадна на улицата в Разград след пушене на вейп, съобщиха от областната дирекция на МВР.
Сигналът е бил получен малко преди 8 часа вчера сутринта, предаде Нова телевизия.
Установено е, че тийнейджърът от село Златоклас е употребил вещество от електронна цигара с неустановено съдържание.
Впоследствие вейпът е открит в стаята му в общежитието.
Момчето е настанено в МБАЛ-Разград, уведомяват от ОДМВР-Разград.
Инцидентът се случва на фона на насрочения за 18 февруари от президента Румен Радев Консултативен съвет за национална сигурност (КСНС) заради разпространението на наркотици. Днес ГДБОП свали два сайта за вейпове, има и задържани.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец