Софийската районна прокуратура обвини и задържа 20-годишен мъж, превозвал чужденци в нарушение на закона.
На 18.10.2025 г. на ул. „Равен“ в София обвиняемият нелегално е превозвал петима мароканци. Младежът е шофирал след употреба на кокаин, доказано с „Дръг тест 5000“.
Обвиняемият се е опитал да избяга от полицаите и ускорил скоростта на автомобила. В резултат е катастрофирал в метален стълб.
Задържаният е вече осъждан. Арестуван е за срок до 72 часа.
Днес, 20.10.2025 г., прокурор е внесъл искане в Софийския районен съд обвиняемият да бъде „задържан под стража“.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен