Двама души са арестувани заради разпространяване на вейпове, съдържащи наркотичното вещество ТХЦ "Тетрахидробинол". Специализираната полицейска акция е проведена тази нощ в столичния квартал "Орландовци", предаде bTV.
Задържаните са 22-годишен мъж, известен на МВР, и 22-годишната му приятелка.
На адреса на мъжа са намерени и иззети вейпове и десетина шишета, съдържащи течност за пълнене.
Материалите са докладвани на прокуратурата.
При друга спецакция в столицата срещу разпространението на дрога са задържани четирима мъже.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел