Фирменият джип на Лена Бориславова от ПП е бил откраднат преди два дни в София, съобщи "24 часа".
Возилото Toyota RAV4 e било задигнато през нощта от паркинг в столичния кв. "Лагера".
Депутатът от ПП-ДБ Мирослав Иванов, който живее на семейна начала с Бориславова и е баща на малката ѝ дъщеричка, е подал жалба в столичната полиция.
Предполага се джипът е бил задигнат по метода keyless (безключов достъп). Това става, като сигналът от ключа бива прихванат с устройство. Кражбата се разследва.
Посегателството върху джипката на Бориславова идва в момент на интензивна караница (преговори) между ПП-ДБ и ГЕРБ-СДС.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
3168
9
22.03 2024 в 11:15
24373
8
22.03 2024 в 08:41
-85
7
21.03 2024 в 22:01
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
-85
6
21.03 2024 в 21:32
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
3605
5
21.03 2024 в 19:11
-85
4
21.03 2024 в 18:16
Тия сволочи нали уж пеша се движеха, да са измежду електората ? И на тази, лесната, каква и е точно длъжността в ПП ??
3935
3
21.03 2024 в 18:12
19658
2
21.03 2024 в 16:22
2100
1
21.03 2024 в 16:09
Е ми от-/за-ключвайте си механично колата като едно време и готово. Те и с механичната ключалка могат се справи, но иска време и умения.
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му