Спипаха сериен крадец в Сливен, обирал коли месеци наред

OFFNews 19 January 2026 в 10:40 1285 1
Белезници.

Снимка Pixabay

Белезници.

Задържаха 47-годишен мъж от Сливен за серия от кражби от автомобили в града, предаде БТА. 

От края на 2025 г. и началото на 2026 г. са подадени десетки сигнали за изчезнали вещи от паркирани коли. След разследване криминалистите са стигнали до извършителя – стар познайник на полицията с досие и предишни присъди.

При обиск в дома му на 16 януари са открити част от откраднатите вещи, както и наркотици.

В момента срещу него се водят шест дела. Работата по случая продължава от служители на отдел „Разследване“ и сектор „Криминална полиция“ към РУ – Сливен.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    -1243

    1

    Октим

    19.01 2026 в 12:39

    Няма ли да го пуснат с извинения под мотото: “Не на омразата!“ ...??? Защото 100-процентово ще е от мангустите!
     
    X

    Политическата криза ни направи по-богати, причините са две