Сигнал за бомба евакуира летище София

OFFNews 19 March 2014 в 16:37 3808 2
Сигнал за бомба евакуира летище София

Сигнал за бомба на софийското летище евакуира пътници и от двата терминала, съобщиха за OFFNews от пресцентъра на МВР.

Минути след 15 часа мъжки глас е позвънил на телефон 112 с думите "Има бомба" и е затворил слушалката.

Обаждането е направено от уличен телефон, който се намира пред Терминал 2, откъдето идва и предположението, че взривно устройство може да бъде на софийското летище.

На мястото са пристигнали екипи на ДОТО и проверяват района.

Всички пътници са изведени на безопасно място.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026