СДВР още издирва жената, намушкала четирима германци (СНИМКА)

OFFNews 26 March 2026 в 23:32 7110 4
Нападателката на четиримата германци

Снимка СДВР

Нападателката на четиримата германци

От СДВР продължават издирването на жената, намушкала четирима чужденци в София.

От полицията молят гражданите, които разпознаят жената от снимката и могат да помогнат с информация за местонахождението ѝ - да сигнализират на тел. 112 или в най-близкото поделение на МВР. Анонимността им е гарантирана, уверяват от столичната полиция.

По-рано тази вечер тя първо намушка мъж и жена пред метростанция "Стадион Васил Левски", а малко по-късно - още две жени в района на хотел "Хемус". 

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    4025

    4

    lancelot

    27.03 2026 в 08:00

    Е, работят от 9 до 5, ай сега. И бързо да станело...
    Управленията пълни с полиция, направо са дядовата ръкавичка, а по улиците ги няма. Където им е мястото!

    5164

    3

    Mateevk

    27.03 2026 в 07:36

    Преди време ми откраднаха колелото посред нощ от мазето и подадох жалба в полицията. След месец ми отговориха и то прокуратурата нещо от рода, че крадецът е неизвестен, а колелото не бил чак толкова скъпо и да пия една студена вода. Не съм очаквал чудеса и да се хаби цяла прокуратура за едно колело, ама едва ли е толкова трудно да се види на камерите някой колоездач посред нощ. Не са чак толкова много по това време. Това леко поразклати неувяхващата ми иначе вяра в родната полиция и прокуратура, които ни пазят. Ама да беше само това...

    15925

    2

    bls

    27.03 2026 в 07:25

    Цяла София в камери и не могат да я намерят. Вие още се чудите как не били намерили кемпера зачукан на майната си в планината - ми ето как. С неможене

    4010

    1

    PaulPierce

    27.03 2026 в 07:10

    Прокуратурата работи по версия за педофилска будистка немска секта, които са решили да се самонамушкат.

     
    X

    Д-р Семерджиев: Здравеопазването е концесия на ГЕРБ, ще получим още от същото