Работник загина в Бургас след падане от седмия етаж

OFFNews 04 August 2015 в 16:03 3378 0
Работник загина в Бургас след падане от седмия етаж

39-годишен мъж загина след падане от седмия етаж на жилищна сграда в бургаския квартал „Меден рудник“, докато ремонтирал тераса.

Мъжът поставял топлоизолация, когато въжето, за което се държал, се скъсало.

39-годишният мъж бил откаран в болница, където починал от раните си.

Случаят е квалифициран като трудова злополука. Проверка на място правят експерти от Главната инспекция по труда.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Карл Бушби - човекът, който 27 години върви към дома си и обиколи света пеша