Автомобил "паркира" в подлеза на Орлов мост. Колата се е спуснала по стълбите без шофьор, съобщава БНТ.
Вероятно автомобилът е бил оставен без надзор. Колата се е задвижила с нарастваща инерция, но за щастие е била спряна, след като ударите в стъпалата са я забавили, а няколко младежи са успели да я задържат. Благодарение на бързата им реакция и стечението на обстоятелствата, няма пострадали, предава "Дарик".
Работим съвместно с полицията, за да бъде ситуацията овладяна възможно най-бързо и безопасно, без риск за гражданите“, каза заместник-кметът по сигурността на Столичната община Лъчезар Милушев. Столична община оказва съдействие за изтеглянето на превозното средство.
На място са и екипи на дирекция „Аварийна помощ и превенция“, които работят по извеждането на превозното средство.
Водачът на превозното средство е установен от компетентните органи, съобщиха от Столична община.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел