Тежка катастрофа затвори автомагистрала "Тракия" на изхода от Бургас. При инцидента има загинал, съобщава БНТ.
Ударили са се две коли. Сигналът е получен в 11:09 ч. на 341 км посока София.
Причината за катастрофата е застигане и блъскане на автомобил от микробус поради неспазване на дистанция, заявиха от полицията.
Пробите за алкохол на двамата водачи са отрицателни, пише бТВ.
Магистралата в участъка кв. Ветрен - гр. Карнобат е затворена, като трафика е пренасочен по стария път през Айтос.
Вчера магистралата остана затворена след няколко тежки катастрофи.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел