112

Полицията засне моторист, движещ се с 229 км/ч

OFFNews 24 April 2020 в 11:35 4633 2
Полицията засне моторист, движещ се с 229 км/ч

Моторист, движещ се с 229 км/ч по автомагистрала "Тракия", заснеха камерите на "Пътна полиция"-Пловдив, съобщи Нова тв.

Нарушителят е карал в посока Пловдив - Бургас при максимално допустима скорост от 100 км/ч.

Наложената глоба ще е в размер 1300 лв.

Преди ден на скоростния път пловдивската пътна полиция засне друг рекорд - автомобил беше засечен с 253 км/ч в участък с максимално разрешена скорост 140 км/ч.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини