Полицейска патрулка катастрофира на Околовръстното в София

OFFNews 13 October 2025 в 22:29 3050 1
Катастрофата

Снимка БГНЕС

Мястото на катастрофата

Полицейска кола е катастрофирала на столичното Околовръстно шосе, съобщава агенция БГНЕС.

Катастрофата е станала малко след детелината на Бояна в посока квартал Младост.

Полицейският автомобил е в средната лента на пътя, като предно дясно колело е откъснато, а зад патрулната кола се е ударил джип.

На място има още една полицейска кола. Причините за катастрофата се изясняват.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    -60

    1

    4I4ATA

    13.10 2025 в 22:36

    Тест за наркотици с дръгчек 3000 правиха ли на милиционера, както на обикновените граждани участвали в птп, дори и не по тяхна вина?
     
    X

    Българското оръжие за Украйна