Полицай удари 16-годишен в столичното метро заради липса на предпазна маска. Инцидентът е станал на станция "Европейски съюз". По случая върви проверка, съобщи БНР.
Ученикът е влязъл в метрото без маска на лицето. Това е било забелязано от униформения служител на МВР, който е направил забележка на младежа. Последвал е скандал, а ученикът леко блъснал с колелото си полицая.
В отговор униформеният задържал момчето, ударил го е и е започнал да го влачи по земята към стаята на метростанцията, в която има полицейско присъствие.
След инцидента младежът подал жалба срещу действията на служителя. Заради инцидента в СДВР е назначена проверка със заповед на директора на службата старши комисар Георги Хаджиев. Служителят е отстранен от работа. Изясняват се причините за инцидента.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
9712
6
26.10 2020 в 18:31
9712
5
26.10 2020 в 18:30
14618
4
26.10 2020 в 14:50
6600
3
26.10 2020 в 14:43
8015
2
26.10 2020 в 13:59
Спряха трамваите в Лайпциг до утре, след като жегата разтопи релсите
Гълъб Донев: Увеличението на винетката е едва 1,20 € на месец, не е стряскащо
Ден 474: Блато. Канадските дневници на Райна Александрова
Fibank с 2 отличия от 34-ото издание на конкурса "Банка на годината"
Гълъб Донев: Увеличението на винетката е едва 1,20 € на месец, не е стряскащо