Тази вечер 35-годишен мъж, запасан с пневматичен пистолет, е изведен от автобус в столичния квартал „Орландовци“.
Пневматичният пистолет е бил запасан на колана на мъжа, съобщава агенция „Фокус“.
Една от пътничките в междуградския автобус Русе – София е видяла пистолета и е подала сигнал на тел. 112 в 18.24 ч. днес.
От полицията съобщават, че мъжът е изведен от автобуса. Той не е буйствал и не е размахвал пистолета.
Полицейски екип е ескортирал автобуса до крайната му спирка – Централна автогара.
35-годишният мъж е отведен в столично районно управление за изясняване на случая.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
29321
1
12.10 2018 в 22:35
Да няма закон, че пневматичните пистолети трябва да се носят в бедрени кобури? Примерно.
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други