Подпалиха сграда в София при опит за топене на висулки с горелка (видео)

ОFFNews 21 January 2016 в 18:56 4623 3
Подпалиха сграда в София при опит за топене на висулки с горелка (видео)

Снимка БГНЕС

Подпалената сграда.

Покривът на сграда в центъра на София, на ул. "Леге", пламна, след като собственици се опитаха да топят ледените висулки по него с горелка, предаде БГНЕС.

Три екипа на пожарната бяха вдигнати на крак минути след 16 часа, за да гасят огъня, който за щастие не е нанесъл големи щети.

Сградата се намира буквално на метри от президентството. В нея се помещават няколко институции - Агенция за държавна финансова инспекция, Агенцията за насърчаване на малки и средни предприятия, Агенцията за обществени поръчки, Община Средец. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
     
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026