Шофьор на тир със софийска регистрация с близо 2 промила алкохол в кръвта предизвика тежка катастрофа в Каспичан.
Сигналът за инцидента е подаден малко преди 19:30 часа. К
Инцидентът е станал при спускане по моста към центъра на града. Преди да слезе от моста тирът е минал зад автобусна спирка, излязъл е от пътното платно и е прекосил двор на фирма.
За щастие всичко се е разминало с уплаха и със значителни щети по камиона и оградата на двора. Има и разлив на масло по пътното платно. А товарът от арматурно желязо се е разпилял.
66-годишният водач е от Кнежа. Дрегерът е показал 1,93 промила алкохол, съобщи бТВ.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел