Състоянието на детето, паднало от люлка в Докторската градина в София е стабилизирано, а животът му е вън от опасност, съобщи Нова тв, цитирайки лекуващите го лекари от "Пирогов".
10-годишното момиченце е в детската неврохирургия с комоцио, няма данни за фрактури. То ще остане под наблюдение.
Инцидентът стана в Докторската градина към 16:30 часа вчера. Очевидци разказаха, че въжето на люлката се е скъсало. Люлката е част от чисто нова площадка, открита едва преди месец. От записите на камерите за видеонаблюдение се вижда, че на люлката се е качил и възрастен човек. Разследва се дали това не е причинило инцидента.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец