Паднало дърво уби човек в Борисовата градина

OFFNews 23 October 2015 в 13:28 7374 6
Паднало дърво уби човек в Борисовата градина

Дърво падна и уби човек в "Борисовата градина" в София, съобщава "Дарик".

От пресцентъра на СДВР потвърдиха пред OFFNews, че при тях е постъпил сигнал за инцидента. 

Инцидентът е станал след 12:30 ч. днес, в района на алея "Яворов".

На мястото има екипи на полицията, "Спешна помощ" и СО.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини