Днес следобед районът край Женския пазар в София беше отцепен заради изоставен куфар, съобщава читател на OFFNews.
Куфарът е оставен точно пред входа на бившата сграда на НГДЕК (13 ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”).

Пристигнаха екипи на ДОТИ със защитни костюми и с контролиран взрив отвориха куфара.
Оказа се, че в куфара няма нищо опасно - парцали и дрехи.
Множество зяпачи от безопасна дистанция с интерес следяха действията на ДОТИ, а след като полицията премахна загражденията, тълпата наобиколи останките от куфара с викове "Ураааа!"

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел