Отнемане на предимство е причината за катастрофата с автобус с 14 работници от Мини "Марица Изток" край Харманли снощи.
"Товарен автомобил е отнел предимството на возилото, което е превозвало работници от енергийния комплекс "Марица Изток". Автобусът се удари в турски камион и спря на ръба на дълбоко дере", съобщиха от ОД на МВР – Хасково.
Първоначалните данни сочат, че инцидентът е станал на завой преди изхода за магистрала "Марица" малко след 17:00 часа.
Рейсът е пътувал към Харманли, когато в неговото платно влязъл камионът. Автобусът го застигнал и с предната лява част закачил полуремаркето на тира.
Шофьорът на автобуса навил рязко волана, возилото излязло от платното и спяло, надвиснало над дере.
Всички 14 пътници са извадени и са невредими, съобщиха от Пътна полиция.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни