Откриха мъртво бебе в кофа за боклук в София

OFFNews 28 June 2021 в 18:59 2547 0
Откриха мъртво бебе в кофа за боклук в София

Откриха труп на бебе в кофа за боклук в столицата - на кръстовището на бул. "Константин Величков" и ул."Три уши", съобщава БНТ. 

Първоначалната версия е за аборт в шестия месец.

Сигналът за трагичния случай е получен малко след 16:30 ч. в Спешна помощ.

Обстоятелствата около случая са в процес на изясняване, съобщава БТА.

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Д-р Семерджиев: Здравеопазването е концесия на ГЕРБ, ще получим още от същото