Трима клошари бяха открити мъртви в Бургас в рамките на три дни, съобщи Дарик.
Телата на двама от починалите са открити в бургаския парк „Езеро" на 5 септември. Те са на мъж и жена на около 40 години. Тялото на третия починал е открито в комплекс „Зорница" ден преди това.
Самоличността на тримата клошари е установена.
Според полицията те са водели скитнически начин на живот.
При оглед на второто местопроизшествие, освен личните вещи на жертвите, са открити множество разхвърлени празни шишета от етилов спирт, както и двулитрова пластмасова бутилка със зеленикава течност.
Вероятно смъртта на тримата клошари е настъпила вследствие на погълнатата зеленикава течност.
За установяването на точната субстанция на течността е назначена експертиза.
Работата по случая продължава.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни