Лодката на изчезналите в бургаското езеро "Мандра" двама рибари е открита, но от мъжете все още няма следа, предаде БНР.
Лодката е намерена на километър от мястото, от което се предполага, че са влезли в езерото.
Мъжете са в неизвестност от понеделник около 6 ч. сутринта, когато е подаден сигнал, че не отговарят на телефоните си. Те са влезли в езерото с безмоторна лодка около 23 ч. в неделя.
Около 11 ч. в труднодостъпна местност в района на езерото бяха открити дрехи и лични вещи, но съпругите на двамата рибари, които пристигнаха на мястото няколко часа по-рано, казаха, че вещите не са техни.
Издирването продължава и днес.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел