Мъж на 33 години наръга с нож момче на 18 години в центъра на София, съобщи в. "24 часа".
Случката се разиграва в тролей №7, когато момчето пътува със 17-годишната си приятелка. Те забелязват група деца от ромски произход пускали семки по пода на превозното средство.
Младежът прави забележка на децата, но в този момент 33-годишният мъж, също от ромски произход, се намесва в спора и се стига до спречкване.
Изведнъж момчето изкрещяло "Прободоха ме", разказва свидетел пред вестника.
Тролеят спира на ъгъла на ул. "Опълченска" и бул."Сливница". Момчето и приятелката му са откарани в "Пирогов". Той заради раната от нападението, момичето - заради припадък в следствие на стреса от случилото се.
Нападателят е заловен от органите на реда. На мястото има около 4 шишета метадон и окървавен нож.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
13910
7
17.05 2018 в 14:57
15571
6
16.05 2018 в 10:16
18107
5
15.05 2018 в 06:24
29321
4
15.05 2018 в 01:06
Возил съм се в тоя тролей по тия места. Чак се стреснах. Ако бях свидетел - сега и аз щях да съм в криминалната хроника. Като убиец на пиян циганин с нож.
14014
3
15.05 2018 в 00:17
18107
2
14.05 2018 в 21:54
17671
1
14.05 2018 в 21:22
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен
Демерджиев призова стопаните на пътя да се събудят. Иначе ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие