Полицията издирва собственика на намерени пари на столичния булевард "Христо Ботев".
Сумата е предадена на 23 септември във Второ Районно управление към СДВР.
Парите са в български левове. Човек, който ги е предал, обяснил, че е открил парите към 11 часа същия ден на бул. "Христо Ботев", в отсечката между пресечките с улиците "Неофит Рилски" и "Петър Парчевич", на десния тротоар посока от Петте кьошета към пл. "Македония", пред офис на туристическа агенция.
До момента не се е появил собственикът на изгубената сума.
Той може да потърси парите си след контакт и уточняване на подробности на тел. 02/ 98 27 458 във Второ РУ-СДВР - ул. "Княз Борис I" № 215.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен