41-годишен мъж загина при екстремен скок във вир край Къпиново.
Мъжът бил на пикник със семейството си, когато изкачил високата скала в опит да скочи във водата. Според очевидци се подхлъзнал и ударил главата си, предава БНТ.
Къпиновският водопад е едно най-популярните места за почивка и плаж край Велико Търново. Екстремните скокове от високите скали на водопада през годините се превърнаха в опасна мода.
От Областната дирекция на МВР веднага са изпратили екипи, които са извършили оглед на мястото. По случая е образувано досъдебно производство, което се води под надзора на Окръжната прокуратура.

























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
4246
3
21.06 2025 в 10:59
19658
2
21.06 2025 в 10:36
Награда Дарвин се дава за хора успешно оставили се без поколение в резултат от собственото си безразсъдство и глупост.
24468
1
21.06 2025 в 10:10
Язък за детенцето, травмата не знам как ще я понесе.
Излезе благотворителният календар на варненските пожарникари (галерия)
МФ публикува новия Бюджет'26 - осигуровките скачат от '27, повишават се МРЗ, майчинство, осигурителен доход
МФ публикува новия Бюджет'26 - осигуровките скачат от '27, повишават се МРЗ, майчинство, осигурителен доход
Съдът на ЕС не е издавал решение срещу влизането ни в еврозоната
Къмпинг ''Арапя'' е под вода
Говорит США: Има риск европейската цивилизация да бъде заличена
Песента, която милиони руснаци тайно припяват и плаши Путин