Мъж почина след полет от 11-ия етаж на блок в Благоевград

OFFNews 17 November 2014 в 12:27 2745 0
Мъж почина след полет от 11-ия етаж на блок в Благоевград

35-годишен мъж почина на място, след като скочи от 11 етаж на жилищен блок, намиращ се в квартал „Запад” в Благоевград, съобщи агенция "Фокус".

Мъжът е скочил малко след полунощ. На мястото са пристигнали екипи на Спешен център към МБАЛ-Благоевград, които само са констатирали смъртта на 35-годишния мъж.

По първоначални данни става дума за самоубийство. Не са ясни причините, които са подтикнали мъжа да вземе това решение.

Статистика сочи, че това е осмото самоубийство със скок от жилище в Благоевград за по-малко от година.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира